VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

img_81_modni-trendy-2011-krajka_jpg_414211339

 

PRODÁVAJÍCÍ

 

Simona Kvardová Chmelíková

Pod tvrzí 395

Odolena Voda, 250 70

IČO: 49555499

 

PLATNOST

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.3. 2012 na dobu neurčitou pro zákazníky se sídlem na území České republiky a Slovenské republiky.

   

CENY


Veškeré doporučené maloobchodní ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Balné je zdarma. Poplatek za dobírku činí 30,-. Celková cena za dopravu je 90 Kč u České pošty, u Uloženky 50,- . Při objednávce nad 3.000 Kč bez DPH je doprava ZDARMA.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY


1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s platebními podmínkami, dodacími podmínkami a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
2. Od zákazníka je požadováno uvedení přesných a pravdivých údajů do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které je poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně mě kontaktujte.
3. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud  jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje apod.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY


1. Dobírkou - Zboží zaplatí zákazník doručovací službě při převzetí objednávky.
2. Platba předem - Bankovním převodem na č. účtu 6605880028/5500 (jako variabilní symbol uvádějte č. objednávky, které obdržíte v potvrzovacím e-mailu). Zaplacené zboží bude po obdržení platby obratem odesláno
3. Platebním systémem PAYPAL - platba na e-mailovou adresu : simona.chmelikova@seznam.cz na stránkách PAYPAL

.

DODACÍ PODMÍNKY


1. Místo dodání - Místem dodání zboží, je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou doručovány přepravní službou doporučeně.
2. Dodací lhůty - Zboží skladem je zasíláno ve lhůtě cca 1-3 pracovních dnů. Zboží na objednávku je do 7-14dnů od obdržení závazné objednávky.

 

ZPŮSOB DOPRAVY A BALENÍ

 

Zboží je dopravováno na udanou adresu Českou poštou jako doporučený balík, balík do ruky či balík na poštu.  Dopravné v celkové hodnotě 90 Kč vč. DPH je účtováno u České pošty. Poplatek za dobírku u České pošty činí + 30,- Kč. Podrobné informace o možnostech dopravy najdete pod záložkou DOPRAVA.
Veškeré zboží je důkladně a pěkně zabaleno.

  

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

 

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 


Internetový obchod  Kacuzzz-apart-style se zavazuje, že bude chránit data zákazníků způsobem odpovídajícím důvěrnosti dat. Data zákazníka mohou být využita pouze pro účely statistického zpracování, přímé komunikace se zákazníkem a pro účely zajištění logistiky objednaného zboží.

 

 

ZÁRUKA A REKLAMACE Reklamace se řídí ustanoveními občanského zákoníku ČR.

U nás nepodstupujete žádné riziko.  V případě, že nejste se zbožím spokojeni, nesedí Vám, či objevíte vadu, zašlete mi e-mailem zprávu a domluvíme se na výměně zboží či na vrácení peněz. Zákazník obdrží zpět své peníze za vrácené zboží nejpozději do 3 týdnu. Reklamaci uznáme do 14 dnů od odeslání zboží na Vaší adresu. Zboží zašlete zpět v jeho originálním obalu jako obyčejnou pojištěnou zásilku (nikoli na dobírku) na adresu : Simona Kvardová Chmelíková, Pod tvrzí 395, Odolena Voda, 250 70.  

V případě, že je reklamovaná zásilka poškozena, může být uplatněna náhrada ve výši cca 10% ceny zboží. Vždy je oznámeno ihned po zjištění zákazníkovi.

 

 

Rychlý kontakt


Simona Kvardová Chmelíková

mobil : + 00420 603 24 33 23

e-mail : kacuzzz@seznam.cz